044 353 29 14

Задати питання спеціалістам

ЗАХИСТ ВАШОГО БІЗНЕСУ
В НАШИХ РУКАХ!

 • Працюємо по всій Україні
  Працюємо по всій Україні
 • Забезпечення фізичної охорони
  Забезпечення фізичної охорони
 • Охорона комерційних та культурно-масових заходів
  Охорона комерційних та культурно-масових заходів
 • Забезпечення особистої безпеки фізичних осіб
  Забезпечення особистої безпеки фізичних осіб
 • супровід вантажів
  супровід вантажів
 • Охоронна сигналізація
  Охоронна сигналізація
 • Система автоматичної пожежної сигналізації
  Система автоматичної пожежної сигналізації

Охоронний холдинг надає послуги охорони та безпеки на території Україні більше чотирьох років, і зарекомендував себе, як надійне та кваліфіковане підприємство. На сьогоднішній день наш холдинг надає свої послуги з охорони об'єктів як державних, так і приватних форм власності та гарантує Вам повне і безумовне виконання всіх договірних умов.

Всеукраїнський охоронний холдинг

Силами нашого холдингу, по території України охороняються великі й значні об'єкти: мережі гіпермаркетів і супермаркетів, торговельні та розважальні центри, відділення банків, промислові підприємства, заміські будинки, котеджі, дискотеки, готелі, ресторани, навчальні та дошкільні заклади, а також офісні і складські приміщення. Крім цього надаємо послуги охорони вантажоперевезень і особистої охорони. У тому числі, при необхідності, надаємо збройну охорону.

Крім фізичної охорони, наш холдинг здійснює монтаж і обслуговування охоронної та пожежної сигналізації, обладнання об'єктів охорони комплексними системами безпеки (охоронними системами, що працюють за gsm-каналу і телефонної лінії).

Працівники нашої фірми неухильно керуються інструкціями і строго виконують встановлені Вами правила. Наші інспектори можуть бути екіпіровані і одягнені відповідно до Ваших побажань, оснащені спецзасобами (активної і пасивної оборони).

При необхідності ми вносимо будь корективи в роботу наших співробітників, виходячи із зацікавленості потенційних клієнтів.